Zamówienia Publiczne

Kraków, 16 lutego 2018 roku

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Urząd Żeglugi Śródlądowej w Krakowie zamierza w najbliższym czasie zakupić fabrycznie nowy statek inspekcyjny wraz z wyposażeniem techniczno-eksploatacyjnym. W celu oszacowania wartości planowanego zamówienia zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich podmiotów zainteresowanych dostawą o złożenie ofert wstępnych, zawierających cenę netto i cenę brutto urządzenia o parametrach wskazanych poniżej.

 

Prosimy o wypełnienie załącznika nr 1 i przesłanie go pocztą elektroniczną na adres: urzad@kr.uzs.gov.pl do dnia 20 lutego 2018 roku do godz 12.00.

załącznik_nr_1.docx

 

Specyfikacja statku inspekcyjnego:

1.       Długość całkowita  - od 10 m do 13 m

2.       Szerokość całkowita  - od 3 m do 3,2 m.

3.       Maksymalne zanurzenie łącznie z pędnikiem – 0,65 m przy pełnym obciążeniu.

4.       Wysokość do najwyższej nierozbieralnej części statku nie większa niż - 3,50 m.

5.       Prędkość na wodzie stojącej  - min. 25 km/godz.

6.       Rejon pływania – 2 i 3

7.       Kolorystyka łodzi: kadłub – niebieski, nadbudówka – biała.

8.   Kadłub i pokład: Statek jednokadłubowy, kadłub i nadbudówka wykonane w 100% ze stopu aluminium, nadbudówka-sterówka musi znajdować się na śródokręciu, pokład otwarty oraz półpokład pokryte warstwą antypoślizgową, okucia pokładowe ze stali nierdzewnej, elastyczna listwa odbojowa na obu burtach, polery cumownicze na  dziobie i rufie, relingi i kosz dziobowy ze stali nierdzewnej, nadwodna część kadłuba i sterówka izolowana wełną mineralną lub innym materiałem izolacyjnym, światła nawigacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami, maszt ze stali nierdzewnej, flagsztok drewniany z okuciami ze stali nierdzewnej, kotwica z liną kotwiczną podnoszona ręcznie, w części rufowej na otwartym pokładzie dwie otwierane bakisty dostosowane do siedzenia, , światła sygnalizacyjne niebieskie sprzężone z sygnałem dźwiękowym oraz rozgłośnia obsługiwane ze sterówki, reflektor sterowany ręcznie ze sterówki.

9.   Sterówka: okna sterówki zapewniające odpowiednią widoczność, wykończenie podłogi, sufitu i ścian sklejką wodoodporną w jasnym kolorze, oświetlenie punktowe, fotel sternika, jedno miejsce do siedzenia z pulpitem do pracy po przeciwnej burcie, w pozostałej części sterówki za przednimi fotelami siedzenia dla przynajmniej 4 osób oraz stolik, meble ze sklejki wodoodpornej, wskaźniki umożliwiające odczyt parametrów pracy silników, min. 2x wycieraczki przedniej szyby, minimum 2 gniazda elektryczne na 230V i 2 gniazda na 12V.

10.   Kabina i kambuz: okna (świetliki, bulaje) zapewniające dostęp światła dziennego, wykończenie sklejka wodoodporna w kolorze jasnym, podłoga w sypialni wyłożona wykładziną podłogową PCV, oświetlenie punktowe, miejsca do spania dla min. trzech osób, meble ze sklejki lakierowanej, szafki nocne i ubraniowe, w kambuzie miejsca siedzące dla min. trzech osób, stół, zlewozmywak, kuchenka gazowa, elektryczna lub płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, wyciąg powietrza, szafki ze sklejki lakierowanej.

11.   Wydzielony blok sanitarny: umywalka, lustro, prysznic, WC z pompką ręczną, woda brudna odprowadzana do zbiornika ściekowego wykonanego ze stali nierdzewnej z czujnikiem poziomu wyposażony w instalację oddawania ścieków na ląd za pomocą pompy elektrycznej, wykończenie wnętrza z materiału wodoodpornego.

12.   Wyposażenie ogólne: pompa zęzowa z czujnikiem poziomu wody w zęzach, instalacja elektryczna  12V, instalacja elektryczna 230V, podłączenie z lądu, generator min. 3KW, klimatyzacja w pomieszczeniach, niezależne ogrzewanie postojowe , podgrzewacz wody.

 

 

UWAGA: Celem przesłanego zapytania nie jest wyłonienie dostawcy statku, a oszacowanie wartości zamówienia z należytą starannością stosownie do art. 32 ustawy prawo zamówień publicznych. Podmioty, które prześlą do nas ofertę wstępną zostaną poinformowane o ogłoszeniu postępowania i możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia.

 

Urząd Żeglugi Śródlądowej
w Krakowie

ul. Ujastek 1
31-752 Kraków
tel. 12  448-10-58
fax 12 448-10-63
urzad@kr.uzs.gov.pl

Godziny pracy
poniedziałek
8.00 - 16.00

wtorek-piątek
7.30-15.30